Відкрита першість Волоцької ДЮСШ серед юнаків молодше 12 років

15 червня 2017 року на території Волоківської ОТГ, на центральному стадіоні відбувся футбольний чемпіонат серед команд юніорів «Відкрита першість Волоцької ДЮСШ серед юнаків молодше 12 років».  До змагань брали участь команди які вийшли  в відборочних іграх:

Спарта (Чернівці),

Волока (ДЮСШ),

Буковина (Чернівці),

Купка (ФК).

Молоді спортсмени показали свої спортивні навики, старанність та відданість улюбленому виду спорту. Змагання пройшли на високому рівні.