22 січня День Соборності України

22 січня до Дня  соборності України у Валякузьминській

ЗОШ Волоківської ОТГ було проведено спільний захід сільської та шкільної бібліотек. Учні з цікавістю слухали бібліотекарів та вчителя історії Возняка М.М. подібні спільні заходи завжди викликають у дітей  позитивні емоції і спонукають ще більше любити Вітчизну .

"Наша сила в єдності" - під таким гаслом пройшла патріотична година,  яку допомогла підготувати вчитель географії Мельничук К.Т.

Також серед заходів проведених у школі була "Година історії" присвячена  100-річчю проголошення незалежності УНР, реквієм-пам'ять , присвячений 100-річчю бою під Крутами.  А спільними силами бібліотекарів Бібліотекарі Меус В.Г., та Котик Д.І. було підготовлено виставка "Соборній Україні - 100 років".