Волоківська громада
Глибоцький район, Чернівецька область

ЗА СПРИЯННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ТІМІША ГРИГОРІЯ ІВАНОВИЧА

       З Божою допомогою, 22 серпня 2017 року розпочато будівництво сучасного мініфутбольного майданчика в селі Волока. Кошти на цей вкрай потрібний громаді спортивний об’єкт передбачив з фонду соц-економ ровитку депутат 203 виборчого округу Тіміш Григорій Іванович. Дякуємо пану депутату ВРУ у тому що слова не розходяться з ділом!

А передісторія подій для тих хто не слідкує за Facebook-сторінкой пана депутата така:

27.07.2017

«В Волоці разом з керівництвом ОТГ і небайдужими до спорту місцевими активістами думали на рахунок покращення спортивної інфраструктури громади. Місцевий футбольний клуб що не раз ставав чемпіоном області і неодноразово брав участь в аматорському чемпіонаті України, спортивна школа що утримується на 100% громадою, дуже скоро зможуть обзавестись сучасним мініфутбольним майданчиком. Перші кроки вже зроблені. Цей майданчик стане прикладом спільної співпраці влади, бізнесу і громади! 
La Voloca impreuna cu puterea locala, oamenii de afaceri si amatorii sportului vom incepe lucrarile asupra unui nou teren modern de fotbal. Lucrarile vor incepe cat de curand.»

 

04.08.2017
«Сучасні футбольні майданчики з штучним покриттям стають реальністю для сіл мого округу. З приємністтю хочу зазначити, що дуже скоро Волока, яка славиться своїми спортивними традиціями буде грати на такому полі, обіцяні кошти в розмірі 700 тис. грн. соцеконому за нашим сприянням вже поступили на рахунок громади.»« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH