Продовжуються будівельні роботи на об’єктах Волоківської ОТГ

Ми раді повідомити, що продовжуються будівельні роботи на об’єктах дитячого навчального закладу «Веселка» в с. Валя Кузьмина, та ФАП с. Грушівка Волоківської ОТГ.
За минулий рік було зроблено багато роботи; підготували та провели планування ділянок, збудували фундаменти, помурували стіни будівель, звели дахі та покрили іх металочерепицею.

Цього року почали роботу з встановлення сучасних металопоастикових енергозберігаючих вікон на цих двох об’єктах. Далі, як тількі отримуємо обіцяні гроші інфраструктурної субвенції з державного бюджету, будуть проводитись внутрішньо-оздоблювальні роботи.