Штормове попередження

Дата: 26.07.2017 10:22

Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доводить до відома мешканців району, що за інформацією Українського Гідрометцентру 26 липня, вночі очікується грози, місцями град та шквали місцями 15-20 м/с.

Комісія рекомендує: не виходити на вулиці без необхідності, обмежити пересування транспортом, триматись подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, не ходити під розлогими деревами під час перебування на вулиці.

У разі виникнення на території населених пунктів надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов, терміново інформувати відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації (контактні телефони 2-46-31, 2-45-42, 2-43-85).