Починаючи з 09 березня 2017 наша громада бере участь у реалізацї пілотного проекту.

Питання щодо відкриття відділення Пенсійного фонду України у Волоківський ОТГ давно стоїть на порядку денному влади нашої громади.

Вже давно існує необхідність забезпечити наших пенсіонерів якісними послугами щоб за вирішенням кожного, навіть незначущого питання літнім людям не доводиться долати чималу відстань до райцентру та витрачати на це час і кошти.

Починаючи з 09 березня 2017 наша громада бере участь у реалізацї пілотного проекту, який впроваджується в рамках пенсійної реформи. Кожного четверга спеціаліст районного управляння ПФУ буде приймати громадян у будівлі сільської ради с. Волока. Перелік послуг, які тут отримуватимуть мешканці нашої громади, нічим не відрізнятиметься від того, за яким в даний час працює районне управляння ПФУ, тобто первинна ланка. Люди вже тут, на місці, зможуть подавати заяви на призначення чи перерахунок пенсій, тут же збиратимуться всі необхідні документи для формування пенсійних справ.

Сподіваймось та очікуємо, що якість наданих у Волоківський ОТГ пенсійних послуг буде на найвищому рівні.