Волоківська громада
Глибоцький район, Чернівецька область

Фольклорно-етнографічне свято «Христос воскрес! Воскресне Україна!»

Колективи закладів культури та освіти Волоківської об’єднаної територіальної громади запрошують всіх бажаючих брати участь 18 квітня 2017 року, 13:00 на території музею просто неба м.Чернівці, у Соціально культурній акції «Село на нашій Україні – неначе писанка…» у рамках обласного місцевого свята «Христос воскрес! Воскресне Україна!»

Захід проводиться з метою збереження багатовікових традицій великодньої обрядовості буковинського краю, джерел автентичного фольклору (гаївок, веснянок, великодніх ігор, забав, танців), народних ремесл.

Свято сприятиме збереженню, відродженню та розвитку традицій, обрядової культури, популяризації яскравих великодніх обрядових дійств. Передбачається, що свято приверне увагу буковинської громади та гостей краю.

У програмі:
13:00–13:30 Відкриття свята.
13:30–14:45 Творчі презентації аматорських колективів області в садибах музею просто неба.
14:30–16:00 Концертно-театралізоване дійство «Христос воскрес! Воскресне Україна!».
13:00–18:00 Соціально-культурна акція «Село на нашій Україні – неначе писанка»:  виставка Великодніх писанок «Писанкова царинка», інсталяція з покрівців великодніх кошиків.
16:00–18:00 Презентація громад, учасників соціально-культурної акції «Село на нашій Україні – неначе писанка».

Протягом дня працюватиме ярмарок виробів народних майстрів, заклади громадського харчування пропонуватимуть відвідувачам музею та гостям свята смачні буковинські страви і напої. Для дітей діятиме ігровий майданчик з гойдалками та іншими розвагами.

У цей день до музею народної архітектури та побуту (вул. Московської Олімпіади, 38б) з 12:00 додатково курсуватимуть тролейбуси маршруту №4.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH