Христос Воскрес!

Свято Великодня дарує нам світло і надію. Змушує замислитися над тим, як ми живемо і як прагнемо жити далі. У ці дні ми просимо очищення від неправди, ворожнечі і несправедливості. І водночас просимо собі і родинам Божої підтримки, захисту від зла і життєвих незгод.

Господь Воскрес. І цим переконав світ у неминучій перемозі добра над злом.

Усім нам – миру, спокою і достатку. А нашій Україні – єдності, сили і Божого благословення.

Христос Воскрес! - Воістину Воскрес!

Hristos a inviat! - Adevarat a inviat!