УЧАСТЬ У ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТТЯХ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ НА БАЗІ ВІЙСЬКОВОГО ПОЛІГОНУ «ПРИБАН»

Згідно розпорядження голови Чернівецької обласної державної адміністрації від 24 січня 2017 року № 27-р, впродовж 24-25 лютого 2017 року на базі військового полігону «Прибан» військової частини В 0377, проведено «Єдиний всеукраїнський стрілецький день» з військовозобов’язаними загонів оборони Глибоцького, Сторожинецького та Герцаївського районів.

Представники органів місцевого самоврядування Волоцької ОТГ взяли участь у практичних заняттях з територіальної оборони, що відбувалися 24 лютого. Зібралося близько 140 осіб, представники трьох районів, які відпрацьовували практичні навики зі стрільби з вогнепальної зброї, заходи безпеки при поводження зі зброєю, надання першої медичної допомоги.

Військовий комісар Чернівецького обласного військового комісаріату Володимир Шведюк проінформував, що організаційне ядро загонів оборони складається з офіцерів, які проходили службу у зоні проведення бойових дій, тому вони можуть передавати своє практичне вміння менш досвідченішим колегам.

Нажаль, треба усвідомити що в нинішній час потрібно бути готовим до будь-яких ситуацій.