Волоківська громада
Глибоцький район, Чернівецька область

Новини громади

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ У с. ВОЛОКА.

Дата створення: 15:50 21.05.2018

19 травня 2018 р., у с. Волока відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри у футбол.      У заході взяли участь поважні гості: Народні депутати України Тіміш Григорій Іванович, Амельченко Василь Васильович, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Фіщук Олександр Георгійович, голова Чернівецької обласної ради Мунтян Іван Миколайович, голова районної держаної адміністрації Придій Георгій Васильович, голова районної ради Панчук Петро Володимирович, та інші високоповажні гості.

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ПІДНЯТТЯ ПРАПОРІВ У ВОЛОКІВСЬКІЙ ОТГ

Дата створення: 15:14 21.05.2018

Урочиста церемонія підняття Державного прапору України, прапору Європейського Союзу та прапору села Волока відбулася 19 травня, з нагоди Дня Європи в Україні. Участь в урочистостях взяв голова районної ради Панчук Петро Володимирович, керівники Волоківської ОТГ, директори шкіл та інші високоповажні гості.

Orchestra “Trandafir” la Festivalul Tarafurilor „Constantin Lupu”, din Botosani

Дата створення: 11:48 21.05.2018

Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Botosani, a organizat vineri 18 mai 2018 Festivalul Tarafurilor „Constantin Lupu”. Manifestarea cultural-artistica aflata la cea de a III-a editie a avut loc la ora 18.00 in fata Cinematografului Unirea din centrul pietonal Botosani.

День вишиванки у Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 17:16 18.05.2018

День вишиванки у Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст.

ОГОЛОШЕННЯ

Дата створення: 10:06 18.05.2018

Волоківська сільська рада запрошує Вас, 19 травня об 11:00 годині взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття нового стадіону зі штучним покриттям, у селі Волока по вул. Гагаріна.(на сільському стадіоні)

Результати Волоківської ОТГ за травень 2018 року.

Дата створення: 15:50 15.05.2018

Результати реформи з децентралізації у Чернівецькій області вже можна побачити не тільки на паперах а і в реальності.

Дорогі жінки, любі наші матері!

Дата створення: 23:09 13.05.2018

Кожна друга неділя квітучого травня в українських родинах прославляється вшануванням Матері. Давайте ж привітаємо ту, котра дарувала нам життя, несла свою колискову ніжність і ласку, просить для нас щасливої долі у щирих молитвах. Вона – невичерпне джерело любові і мудрості. Вона любить нас такими, як ми є, незважаючи на вдачі і характери, радіє за наші життєві перемоги і переживає серцем за кожне випробування, послане долею. Низький уклін і щира подяка Вам, наші матері, за ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Спасибі Вам за підтримку, турботу та розуміння. Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Бажаю Вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашній день. Нехай тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею. Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

Ви перемогли ми пам’ятаємо

Дата створення: 16:14 10.05.2018

Ви перемогли ми пам’ятаємо 9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. О 6 годині ранку про перемогу над гітлерівською Німеччиною сповістив по радіо диктор Юрій Левітан. Тому 9 травня вважається Днем Перемоги, хоча воєнні дії тривали ще не один місяць. Для українців, як і для всіх інших народів, об'єднаних тоді в СРСР, Велика Вітчизняна війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє. Сьогодні зав. бібліотекою та зав. клубом разом провели захід, з дітьми Волоківської школи вшанували пам‘ять мільйонів людей які віддали свої життя за наше світле та мирне майбутнє.

Круглий стіл щодо методології та шляхів реформування закладів охорони здоров’я.

Дата створення: 12:53 08.05.2018

08 травня 2018р.  у приміщені Волоківської сільської ради пройшов круглий стіл щодо методології  та шляхів реформування закладів охорони здоров’я Волоківської ОТГ. Захід модерував Павлюк В. О. - начальник відділу профілактичної медицини, розвитку та контролю якості медичної допомоги населення управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH