Волоківська громада
Глибоцький район, Чернівецька область

Новини громади

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата створення: 12:36 30.07.2018

В  рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»,  оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора офісу Центру економічного зростання Волоківської об`єднаної територіальної громади.

Управління проектами

Дата створення: 17:01 18.07.2018

Кафедра управління проектами та безпеки підприємництва факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича здійснює набір на підготовку фахівців за магістерським рівнем освіти зі спеціалізації «Управління проектами (Проектний менеджмент)» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» на базі бакалавра, спеціаліст, магістра будь-яких спеціальностей.

День Конституції

Дата створення: 13:04 27.06.2018

Щороку, починаючи 1996-го, 28 червня Україна відзначає День Конституції – єдине свято, яке закріплено в цій самій Конституції. Це – знаковий для українців день, бо в цей день ми, після багатьох років неприйняття і дискусій отримали основоположний документ найвищої юридичної сили.  Бібліотекар філії N13 села Волока в переддень Дня Конституції ознайомила коллектив сільської ради села Волока зісторією Конституції України,презентувала добірку матеріалів та відеоролик.

Голос жінки має силу

Дата створення: 11:06 07.06.2018

Таку назву має  проект,  який реалізується в семи областях України, в т.ч. і в Чернівецькій. У рамках проекту планується багато інформаційно-просвітницьких заходів:

Волоківська громада отримала у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення

Дата створення: 17:27 30.05.2018

Головне управління Держгеокадастру у Чернівецькій області активно підтримує позицію уряду щодо проведення децентралізації земельних відносин та забезпечує передачу земель із державної у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Облаштування концертної зали БНТД с. Волока новими кріслами

Дата створення: 12:40 29.05.2018

Завершено облаштування концертної зали БНТД с. Волока новими кріслами. Дякуємо всім небайдужим мешканцям с. Волока та с. Грушівка а також народному депутату України Тімішу Григорію Івановичу за підтримку та сподіваємось у подальшому на плідну співпрацю.

Свято Останнього дзвоника у Волоківській ОТГ

Дата створення: 16:19 25.05.2018

Усміхається весело травень,

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ У с. ВОЛОКА.

Дата створення: 15:50 21.05.2018

19 травня 2018 р., у с. Волока відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри у футбол.      У заході взяли участь поважні гості: Народні депутати України Тіміш Григорій Іванович, Амельченко Василь Васильович, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Фіщук Олександр Георгійович, голова Чернівецької обласної ради Мунтян Іван Миколайович, голова районної держаної адміністрації Придій Георгій Васильович, голова районної ради Панчук Петро Володимирович, та інші високоповажні гості.

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ПІДНЯТТЯ ПРАПОРІВ У ВОЛОКІВСЬКІЙ ОТГ

Дата створення: 15:14 21.05.2018

Урочиста церемонія підняття Державного прапору України, прапору Європейського Союзу та прапору села Волока відбулася 19 травня, з нагоди Дня Європи в Україні. Участь в урочистостях взяв голова районної ради Панчук Петро Володимирович, керівники Волоківської ОТГ, директори шкіл та інші високоповажні гості.

Orchestra “Trandafir” la Festivalul Tarafurilor „Constantin Lupu”, din Botosani

Дата створення: 11:48 21.05.2018

Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Botosani, a organizat vineri 18 mai 2018 Festivalul Tarafurilor „Constantin Lupu”. Manifestarea cultural-artistica aflata la cea de a III-a editie a avut loc la ora 18.00 in fata Cinematografului Unirea din centrul pietonal Botosani.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH