Неформальна зустріч з підприємцями та мешканцями громади

14 грудня 2018р. центром економічного розвитку Волоківської ОТГ  була проведена неформальна зустріч з підприємцями та мешканцями громади.

Обговорили наявний стан справ підприємницької діяльності, важливість суспільної ініціативи та згуртованості бізнесу громади. Розповіли присутнім про заплановані цілі щодо діяльності центру розвитку, поточний стан ремонтних робіт приміщення центру, плани дій на майбутнє, цікаві ідеї, очікування, потенційні можливості. Змогли, як на нашу думку, частино розвіяли скептичний настрій, обережність та недовіру присутніх.

Сподіваємось що з повноцінним відкриттям приміщення Центру економічного розвитку Волоківської ОТГ, такі зустрічі будемо проводити регулярно та корисно для зростання потенціалу місцевого бізнесу.