Чернівецька область, Глибоцький район

Центр економічного розвитку Волоківської ОТГ

ЦЕНТРУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ВОЛОКІВСЬКОЇ ОТГ РОЗПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ.

В межах проекту М4ЕG «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», за підтримки ЄС, розпочато роботу центру економічного розвитку Волоківської ОТГ.

05 жовтня наймано адміністратора центру економічного розвитку, який контролює процес проведення ремонтних робіт майбутнього центру, а також шукає нові ідеї щодо економічного розвитку Волоківської ОТГ.

На сьогодні у соціальній мережі вже є сторінка Центру економічного розвитку Волоківської ОТГ (https://www.facebook.com/groups/2508287589195435/learning_content/), де можна побачити основні новини, що стосуються нашої громади. Рушійною силою у формуванні економіки має бути молодь, яка «горить» ідеями і бажає змінювати громаду на краще. Також важливим чинником у цьому напрямку є їхня співпраця саме з місцевою владою.  Для цього плануються різноманітні зустрічі, тренінги семінари, майстер – класи. Все спрямовано для надання допомоги, роз’яснювальної роботи та інформації, яка буде сприяти розвитку бізнесу в громаді, а отже і її економіки.

В добрий час!